Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Do uzg. NOK

Bez języka Norwegia praca od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2023 00:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka Norwegia praca od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych w Bergen

Opis

Dla order pickerów od zaraz propozycja ciekawej pracy w Norwegii na magazynie hurtowni części samochodowych z Bergen. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, doświadczenie mile widziane. Zakwaterowanie możliwe na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2023

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy to pomocnik magazyniera w hurtowni części samochodowych, gdzie do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie zamówień, dbanie o porządek i odpowiednie zatowarowanie magazynu, przeliczanie towarów, przyjmowanie dostaw oraz współpraca z innymi działami.

Oczekiwania:

Wymagania od pracownika to dostępność od zaraz, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, dobra kondycja fizyczna, energiczność, zdolność do pracy w zespole oraz pracowitość.

Zapewniamy:

Pracodawca zapewnia zatrudnienie na pełny etat na podstawie norweskiej umowy o pracę, możliwość podjęcia pracy od zaraz, szkolenie pracownicze, organizowane zakwaterowanie (odpłatne), wsparcie polskojęzycznego koordynatora, pomoc w dopełnianiu formalności, solidne wynagrodzenie wypłacane na czas oraz płatny urlop.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/05/2023″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 94764557f3f76655

   

ilość wszystkich wyświetleń: 717, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.