do uzgodnienia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie części samochodowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2019 03:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni części samochodowych. Oferta z Bergen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • pakowanie towarów
  • obsługa wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziane doświadczenie
  • zaangażowanie, staranność, samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • legalne warunki zatrudnienia i ubezpieczenie pracownicze
  • umowę o pracę na podstawie norweskich standardów
  • opieka rezydenta polskojęzycznego pochodzenia
  • możliwość rozwoju a w przyszłości awansowania
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo przelewem na konto pracownicze

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider m/03/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 1445c714a8b91bcf

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie części samochodowych Bergen”

  1. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany pracą w Norwegii, w magazynie – posiadam doświadczenie w podobnej pracy w Niemczech. Proszę o kontakt.
    Z poważaniem
    Piotr Golański.

  2. Przepraszam, podaję nr tel. +48 579 25 04 21 – Piotr Golański.

  3. DawidZawieja na 12 marca 2019 @ 22:44

    Dzień dobry,

    Jestem zainteresowany ofertą, posiadam półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadam polskie uprawnienia na wózki widłowe. Jestem młodym wysportowanym chłopakiem, sumiennym, zaangażowanym w pracę bez nałogów.

    Tel.: +4915214687889
    Email: dawajzet@gmail.com

    Z poważaniem,
    Dawid Zawieja