do ustalenia NOK

Bez języka Norwegia praca w budownictwie jako murarz-posadzkarz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2015 18:51

Aktualnie poszukujemy pracowników w charakterze murarz – posadzkarz do pracy w Norwegii bez znajomości języka na budowie osiedla mieszkalnego. Zatrudnienie w Oslo dla budowlańców od zaraz.

Stanowisko: Monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Norwegia, Oslo

Zarobki: stawka do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony będzie na budowie osiedla mieszkaniowego.
  • Do zadań należeć będą prace przy wylewaniu posadzek na dużych powierzchniach.
  • Obowiązki to: murowanie, tynkowanie oraz układanie różnego rodzaju płytek, fugowanie

Oczekiwania:

  • niezbędna jest umiejętność czytania rysunków i planów budowlanych
  • przynajmniej 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • bezproblemowa umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w państwach skandynawskich
  • zaletą będzie możliwość zabrania samochodu na czas trwania umowy
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe o zawodzie posadzkarz lub murarz (czy też tynkarz)

Zapewniamy:

  • praca 6 tygodni w Norwegii i 2 tygodnie wolnego
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa na norweskich warunkach
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • wysokie wynagrodzenie
  • zorganizowane na miejscu zakwaterowanie oraz odzież robocza

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo.

adres kontaktowy:  rekrutacja@polvik.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235f07/

ID ogłoszenia: 9075513ea392ef35