150/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia na magazynie z art. dla zwierząt bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 02:04

Pilnie poszukujemy osoby bez znajomości języka na magazyn z artykułami zoologicznymi w Oslo. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień oraz wykonywaniu zadań związanych z pakowaniem i wysyłką towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 150 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni z karmą, przysmakami, suplementami, akcesoriami, klatkami dla zwierząt domowych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się zbieraniem zamówień oraz ich pakowaniem
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wytrzymałość, pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na czas określony z opcją przedłużenia
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie plus media
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do połowy lutego 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest już w tym tygodniu jeżeli znajdą się chętni. W tytule maila proszę wpisać: „Magazyn z artykułami dla zwierząt, Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 9985a6c602d664cf

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia na magazynie z art. dla zwierząt bez języka Oslo”

  1. sgrzegorz70 na 3 lutego 2018 @ 18:44

    Witam jestem zainteresowany jak sie mozna skontaktowac z panstwem sgrzegorz70@gmail.com