148,60/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu pralin od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 17:55

Możliwość podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Norwegii polegającej na pakowaniu pralin. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer dla par również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz pralin

Start: od zaraz

Miejscowość: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 148,60 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości a także manualne pakowanie pralin do plastikowych wytłoczek
  • praca wykonywana będzie przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zręczność, uczciwość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 5500 NOK za miesiąc od pary
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę próbną z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • młody, zgrany zespół
  • przeszkolenie pracownicze
  • opcja rozwoju

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 19 listopada 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest w drugiej połowie listopada.

e-mail: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 14059fde953b3eca