135/h + zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii pomoc kuchenna w restauracji od zaraz z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2018 00:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w restauracji z Oslo dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie zapewnione jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 135 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pomoc w restauracji przy przygotowywaniu dań, składników oraz w utrzymywaniu czystości
  • obowiązkiem będzie praca na zmywaku, obsługa urządzeń kuchennych, mycie blatów, włączanie zmywarek itp.

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność, pracowitość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • odpowiedzialność, niezawodność

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na okres próbny – 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wywiązujących się ze swoich obowiązków
  • norweską umowę o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do połowy stycznia 2019.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie w I połowie stycznia 2019.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 9525c261438bb493

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii pomoc kuchenna w restauracji od zaraz z j. angielskim Oslo”

  1. Sophie0712 na 19 stycznia 2019 @ 22:39

    Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam, Agnieszka

  2. I am interested. Please give me any answer if this offer is still valid.

    Best regards,
    Marta