Do uzg. NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie części samochodowych w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2023 01:15

Hurtownia części samochodowych z Bergen poszukuje order pickerów do pracy w Norwegii na magazynie. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu do wysyłki. Zakwaterowanie za opłatą możliwe na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października

Opis stanowiska:

Poszukujemy pomocnika magazyniera do pracy w naszej hurtowni części samochodowych. Twój zakres obowiązków będzie obejmować zbieranie zamówień, utrzymanie magazynu w porządku, odpowiednie zaopatrzenie w towar, kontrolę ilości towarów, przyjmowanie dostaw oraz współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku podobnym do proponowanego.
  • Dobra kondycja fizyczna oraz pełen zapał do pracy.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole.
  • Pracowitość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie norweskiej umowy o pracę.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Profesjonalne szkolenie pracownicze.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (opłacane przez pracownika).
  • Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora.
  • Pomoc w procesie formalności związanych z pracą w Norwegii.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo.
  • Prawo do płatnego urlopu.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/10/2023″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7436529d3ccbb443