do uzgodnienia NOK

Bergen od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie RTV bez znajomości języka 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2019 02:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień na magazynie ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Bergen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie towarów na podstawie zamówienia
  • pracownik pakuje produkty, generuje listy przewozowe
  • obowiązkiem będzie wprowadzenie niezbędnych informacji do systemu
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora/przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, staranność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane w koronach norweskich
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • terminowe wypłacanie pensji
  • legalne warunki zatrudnienia – pracodawca zapewnia ubezpieczenie, odprowadzanie składek i płacenie podatku
  • wsparcie medyczne
  •  w cenie 3000 NOK miesięcznie pracownik może skorzystać z płatnego zakwaterowania w wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach, standard jest akceptowalny, mieszkania są w pełni wyposażone i samodzielne, nie wymagają żadnego wkładu
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego i pomoc przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).
E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem

„lagermedarbeider 019/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 1475c8d8b398aabf

1 odpowiedź na “Bergen od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie RTV bez znajomości języka 2019”

  1. Tomeczek1997 na 13 kwietnia 2019 @ 15:01

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i gotowi do wyjazdu od zaraz. Czy mogliby mi Państwo przesłać adres na który wysłałbym CV?