165/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych 2020 Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2020 01:42

Fabryka dań gotowych z Bergen zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka na produkcję. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba miejsc: 6

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce zajmującej się produkcją dań gotowych – do szybkiego odgrzania w mikrofalówce, na patelni lub piekarniku
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie składników, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, etykietowanie itp.
  • praca na każdym etapie produkcji jeżeli będzie taka potrzeba

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie preferowana
  • zdolność do pracy w grupie
  • przyjazne nastawienie, optymizm, zaangażowanie
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2020″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 4055e3e8e9b4131c