166,40/h NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz Oslo na produkcji kremu nugatowego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2017 20:45

Fabryka z Oslo oferuje od zaraz zatrudnienie dla Polaków na produkcji kremu nugatowego. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 166,40 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pierwszym etapem będzie kilku etapowe szkolenie wdrażające w system pracy
  • pracownik będzie przydzielany do zadań polegających na przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu, obsłudze maszyn produkcyjnych, mieszaniu, odmierzaniu składników itp.
  • szczegółowe zadania będą przydzielane na podstawie osobistych predyspozycji aby wykorzystać jak największy potencjał pracowników

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • duże zaangażowanie
  • dokładność
  • możliwość podjęcia pracy za granicą na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedużenia
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Proszę wypełnić dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem posady „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja2017

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 14559980ef475a77