158 NOK brutto NOK

Oferty pracy w Norwegii bez języka – pomoc kuchenna w Oslo od zaraz

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2014 04:01

Dla klienta z Oslo poszukujemy 2 osoby do pracy w Norwegii na stanowisko pomocy kuchennej w restauracji. Oferta od zaraz, bez języka norweskiego z zapewnionym mieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 158 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2

Zadania:
– prace pomocnicze na kuchni w restauracji hotelowej
– krojenie, szatkowanie, ozdabianie potraw
– utrzymanie czystości na kuchni, mycie naczyń, wycieranie, sprzątanie
– przynoszenie produktów z chłodni

Wymagania:
– doświadczenie w pracy gastronomicznej
– mile widziane wykształcenie kierunkowe
– znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację
– wysoka motywacja do podjęcia pracy w Norwegii
– gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie bezpośrednio w firmie norweskiej
– umowa na czas 1 roku, pełny etat + nadgodziny
– zapewnione zakwaterowanie w pokoju służbowym (koszt 2400 NOK miesięcznie)
– bezpłatnie pomagamy z wszelkimi formalnościami, tłumaczeniem dokumentów

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie http://bit.ly/19WiKsj proszę wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pomoc kuchenna Oslo”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 10454124a682927b

8 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii bez języka – pomoc kuchenna w Oslo od zaraz”

  1. Witam,jestem zainteresowany ogłoszeniem,mieszkam w okolicy Oslo,pilnie poszukuje jakiejkolwiek pracy,jestem chłopakiem bez nałogów,bardzo pracowity.Mam 19 lat.Pozdrawiam i licze na kontakt .Email: dawid344@onet.pl Tel.+474867683.

  2. Witam!! wraz z małżonką jesteśmy zainteresowani tą ofertą- gotowi na wyjazd od zaraz.Bardzo chcemy podjąć prace w Norwegii.Ja mam 34 lata żona 30(bezdzietni).Niestety link nie działa.Proszę o kontakt. martensy@wp.pl

  3. Witam!
    DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!!!
    Prawdopodobnie, ten pośrednik to oszust! Byłem w rzekomej siedzibie tej firmy w Oslo i taka firma nie istnieje!!!
    Przypuszczam, że ktoś wyłudza dane osobowe aby nimi handlować. NIE POLECAM, RADZE UWAŻAĆ!!!

  4. Witamy Pana serdecznie. To fajna oferta i bardzo bysmy chcieli miec mozliwosc takiej pracy. Spelniamy wszystkie wymienione oczekiwania, wlasnie odpisalismy na Pana oferte i mamy nadzieje ze skontaktuje sie Pan z nami niedlugo. Email Arkadius.wachulka@gmail.com

  5. Witam,

    Ja z bratem jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Obecnie mieszkamy w Stavanger i posiadamy własny samochód co pozwoli na szybkie dotarcie do wskazanego miejsca pracy.
    Kontakt – wojciechowski88@tlen.pl
    +48509460976

  6. Witam.
    Posiadam 7 letnie doświadczenie w gastronomi: pizza, sałatki, dania obiadowe, desery, ale zmywak też nie jest mi obcy :). Bardzo chętnie podjęłabym pracę w Norwegii. Mam 28 lat, jestem pracowita i szybko uczę się nowych rzeczy. Proszę o kontakt na maila szegi16@interia.pl

  7. krystyna busz na 27 września 2014 @ 21:13

    witam,pracowałam w polsce w restauracji 7 lat i wiem co robić w kuchni ,mieszkam teraz w oslo i jestem po 1 stopniu norweskiego ,czekam na pomyślną odpowiedz oto mój maila-krysia23061wp.pl

  8. witam jestem po szkole gastonomicznej, mam 21 lat jestem zainteresoawny oferta pracy jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz, prosze o kontakt mail: wrakm21@tlen.pl