od 155/h NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji rowerów od 01.2019 Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 grudnia 2018 01:51

Oferujemy zatrudnienie od stycznia 2019 na produkcji rowerów. Ogłoszenie pracy w Norwegi dla osób bez znajomości języka w fabryce z Sandnes. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Miejscowość: Sandnes, Norwegia

Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • manualny montaż części rowerowym
  • pracownik kontroluje jakość, pakuje gotowe elementy i dba o porządek na stanowisku
  • zadania wykonywane są z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • chęć do nauki
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności techniczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pracowitość
  • zręczność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • ubezpieczenie
  • norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie w 2 osobowych pokojach
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do drugiej połowy stycznia 2019. Zatrudnienie po 15.01.2019

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 355c1972d865e37

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji rowerów od 01.2019 Sandnes”

  1. witam. jestem zaintersowany .jestem polakiem .

  2. Witam
    Wyrażamy chęć do wyjazdu jako para za granice do pracy na długi okres czasu.
    zyl29@wp.pl

  3. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy.