152,40/h +zakwaterowanie NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii produkcja pizzy mrożonej od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 marca 2019 03:23

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Bergen przy przygotowywaniu składników i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przestrzeganie zasad BHP
  • praca na hali produkcyjnej w fabryce, przy niskiej temperaturze
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie składników, pakowanie gotowego produktu, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o czystość na stanowisku oraz obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • aktualny dokument o niekaralności
  • chęć do nauki i rozwoju
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę również bez konieczności porozumiewania się w języku norweskim
  • komplet odzieży roboczej
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • norweską umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie na cały okres trwania umowy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna przez cały kwiecień 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 6885c9f55a3e3ed1

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii produkcja pizzy mrożonej od zaraz Bergen”

  1. Marcin831212 na 12 kwietnia 2019 @ 11:26

    Witam.Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Pozdrawiam

  2. Marcin831212 na 12 kwietnia 2019 @ 11:27

    Witam. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna

  3. Maciej0805 na 14 kwietnia 2019 @ 15:37

    Witam czy oferta jest aktualna ? KONTAKT POD NUMER : +48792473009