166,40/h brutto NOK

Bez języka praca w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego od zaraz fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2022 00:23

Od zaraz zatrudnienie w fabryce spożywczej z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka przy wykonywaniu nieskomplikowanych zadań manualnych.

Stanowisko: pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • proste, powtarzalne prace produkcyjne wykonywane przy taśmociągu
  • zadania są nieskomplikowane i nie wymagają specjalnych umiejętności
  • pracownik będzie zajmował się mieszaniem produktów, ustawianiem urządzeń produkcyjnych, pilnowaniem jakości i ciągłości oraz innymi zadaniami manualnymi

Oczekiwania:

  • gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • dobra sprawność fizyczna, zwinność
  • pełna punktualność
  • przestrzeganie zasad BHP w pracy z żywnością
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym
  • komplet odzieży do pracy
  • bezpieczne środowisko pracy
  • środki ochrony indywidualnej
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowych
  • zatrudnienie w systemie 3 zmianowym
  • legalne warunki zatrudnienia
  • norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″.

ID ogłoszenia: 86623f04a1958f6