220 brutto/h +premie NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka produkcja gotowych dań w Bergen 2024

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2024 01:10

Fabryka spożywcza działająca w Bergen od zaraz poszukuje osoby chętne do pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych także bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie odpłatne dostępne na miejscu dla chętnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Pensja: od 220 NOK na godzinę pracy brutto +premie, dodatki

Obowiązki:

  • Przygotowywanie składników i surowców do produkcji dań gotowych, dbając o ich jakość i zgodność z normami.
  • Sprawnie obsługiwanie maszyn i urządzeń niezbędnych do procesu produkcyjnego, zapewniając bezpieczeństwo pracy.
  • Ścisła kontrola jakości surowców na każdym etapie produkcji oraz gotowych produktów, aby zapewnić najwyższy standard.
  • Precyzyjne pakowanie gotowych dań zgodnie z wytycznymi, dbając o estetykę i bezpieczeństwo produktów.

Oczekiwania:

  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku bez konieczności znajomości języka norweskiego, co czyni pracę dostępną dla różnorodnych osób.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, wspierając kolegów i realizując wspólne cele.
  • Gotowość do dynamicznego środowiska pracy, potrafiąc szybko reagować na zmiany i wyzwania.

Zapewniamy:

  • Komfortowe zakwaterowanie na miejscu, zapewniając bezpieczne i przyjazne warunki mieszkaniowe za odpłatnością.
  • Szybki start w pracy, umożliwiając natychmiastowe rozpoczęcie działalności zawodowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zaczynając od 220 NOK na godzinę brutto, co zapewnia uczciwe wynagrodzenie za pracę.
  • Długoterminową perspektywę zatrudnienia, gwarantując stabilność i możliwość rozwoju w ramach branży spożywczej.
  • Możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego, oferując wsparcie i szkolenia w celu poszerzania umiejętności i kompetencji zawodowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2024″

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 38465fe188991f10