do uzgodnienia NOK

Bez języka sezonowa praca w Norwegii zbiór warzyw ogórków, cukinii Kongsberg

  • Miasto: Kongsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2016 00:44

Gospodarstwo rolne z siedzibą w Kongsberg oferuje sezonową pracę w Norwegii przy zbiorze warzyw na polu. Zatrudnienie bez znajomości języka na wakacje od sierpnia 2016 do września.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Kongsberg, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Start: od sierpnia do września włączenie

Zadania:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy fizycznej na polu przy zbiorze warzyw, takich jak: ogórki, cukinie a także dynie

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy sezonowej
  • dyspozycyjność w podanym powyżej okresie

Oferujemy:

  • sezonowa umowa, wyjazd od sierpnia do września 2016
  • na miejscu zapewniamy pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory warzyw, Kongsberg 2016″

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 59657153ab205d2d

3 komentarze na “Bez języka sezonowa praca w Norwegii zbiór warzyw ogórków, cukinii Kongsberg”

  1. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 16:51

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam

  2. Robert Kal na 14 lipca 2016 @ 02:51

    Witam serdecznie.
    Nazywam się Robert i mam 27 lat.
    Na co dzień pracuję jako instruktor tańca, ale mam wolne aż do października więc z chęcią podejmę się pracy u Pana. Posiadam prawo jazdy kat. B. Pracowałem już przy zbiorach więc doskonale wiem na co się piszę. Pracy się nie boję.
    Dane kontaktowe: Tel: 519 059 905 oraz @: bboygrynioo@wp.pl

    Pozdrawiam.

  3. Robert Kal na 16 lipca 2016 @ 12:43

    Pozdrawiam.