do ustalenia NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach warzyw w rolnictwie od zaraz Eidsberg

  • Miasto: Eidsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2016 04:04

Od zaraz potrzebni pracownicy chętni do sezonowej pracy w Norwegii w rolnictwie przy zbiorach warzyw polowych – ogórków, ziemniaków, kapusty itp. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę w gospodarstwie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzy

Miejsce zatrudnienia: Eidsberg, Norwegia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Start: od zaraz – wrzesień 2016

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie warzyw na polu. Zbiory dotyczą ziemniaków, ogórków, kapusty, cukinii itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość
  • gotowość do wykonywania prac fizycznych zgodnie z poleceniem pracodawcy
  • odpowiedzialność
  • posiadanie kilku kompletów odzieży na różne warianty pogodowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz na czas określony
  • bezpłatne zakwaterowanie w domu niedaleko gospodarstwa
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory warzyw, Eidsberg”

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 88257ae665d8143e

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach warzyw w rolnictwie od zaraz Eidsberg”

  1. W przeszłości pracowałem u plantatora truskawek przy pieleniu, u innego przy zbiorze ziemniaków obaj pracodawcy byli zadowoleni z dokładności i szybkości wykonywanych zadań. Do 12 roku życia mieszkałem na wsi i pracowałem w gospodarstwie mojego Ojca.
    Potrafię się porozumieć w języku angielskim i znam słowa i zwroty w j. norweskim.
    Jestem sprawny fizycznie, bez nałogów, potrafię pracować w zespole.
    Dbam o własną higienę i zdrowy tryb życia.

  2. anetka8976 na 21 sierpnia 2016 @ 21:32

    witam,jestesmy we dwoje zainteresowani i gotowi wyjechac do pracy przy zbiorach ogorkow,ziemniakow i kapusty,pozdrawiamy.

  3. krzysztof54 na 23 sierpnia 2016 @ 12:20

    witam jestem zainteresowany tą ofertą robiłem już to rok jestem ambitny pracowity odpowiedzialny robię w zespolę potrafię się dogadac proszę o kontakt tel.510486436