166-178/h NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie wędlin Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 02:17

Od zaraz oferujemy pracę w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie z fabryki mięsnej w Sarpsborg dla chętnych bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Wynagrodzenie: od 166 do 178 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie pracy w zakładzie mięsnym przy pakowaniu wędliny krojonej
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych i dbanie o ciągłość

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość zasad BHP oraz HACCP w pracy z żywnością
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 6000 NOK miesięcznie od pary lub 4000 NOK od osoby
  • pomoc przy relokacji
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • odprowadzanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2021″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 991609ebd22db962