198,20/h NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu perfum Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2022 02:36

Dam tymczasową pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu perfum również bez znajomości języka. Zatrudnienie w firmie z Oslo na stanowisku pakowacza z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wakaty: 15

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 198,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy pakowaniu perfum markowych
  • zadania wykonywane są manualne przy linii produkcyjnej – składanie opakowań kartonowych, wypełnianie, foliowanie, zdejmowanie z taśmociągu itp.

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • samodzielność
  • zdolności manualne
  • wysoka precyzja pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • duża dokładność
  • zręczność
  • energiczność

Zapewniamy:

  • system zmianowy
  • gruntowne przeszkolenie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach pracowniczych
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 083/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3716336aae496bf4