do uzgodnienia NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z AGD od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 02:21

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce: Fredrikstad, Norwegia
Zarobki: do ustalenia
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować będzie się rozładunkiem dostaw, przeliczaniem towarów oraz kontrolą ich jakości
  • niezbędne będzie obsługiwanie komputera i aktualizowanie danych
  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • inne zadania zlecane na bieżąco zgodnie z zapotrzebowaniem kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność do dogadywania się z innymi i bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na okres 6 miesięcy
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie – pracownik nie musi jednak z niego korzystać jeżeli nie chce i może samodzielnie sobie znaleźć lokum
  • wsparcie koordynatora posługującego się językiem polskim

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 51/2017” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 95258815bed9a496