od 206,40 brutto/h NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii produkcja kremu czekoladowego od zaraz, Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2024 01:29

Fabryka działająca w Oslo poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Ogłoszenie bez znajomości języka przy produkcji kremu czekoladowego do smarowania chleba. Mieszkanie dla pracowników zorganizowane będzie na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 206,40 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zakres obowiązków:

W renomowanej firmie spożywczej w Oslo poszukujemy kandydata do wykonywania prostych czynności produkcyjnych związanych z wytwarzaniem kremu o smaku czekoladowo-nugatowym do smarowania pieczywa. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę linii produkcyjnej, obejmującą kontrolę jakości, pakowanie, dodawanie składników, obsługę maszyn oraz utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania:

Poszukiwane cechy to zaangażowanie, precyzja, elastyczność czasowa, dobra kondycja fizyczna, motywacja oraz znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Istotne jest utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Doświadczenie w branży spożywczej jest mile widziane, a praca będzie odbywała się w systemie trzech zmian. Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana.

Nasza oferta obejmuje:

Zapewniamy wsparcie koordynatora, który mówi po polsku, pełny etat na umowie o pracę zgodnej z norweskimi przepisami, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, kompletny zestaw odzieży roboczej, profesjonalne szkolenia prowadzone w języku polskim oraz bezpłatne zakwaterowanie w wygodnym pensjonacie dla pracowników.

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2024″.

ID ogłoszenia: 25265c69d663346f