156,80/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym 2017 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2017 04:09

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2017 na magazynie hurtowni odzieżowej. Oferta od zaraz z Frederikstad dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz aktualizowaniu stanów magazynowych w systemie informatycznym.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Termin: od zaraz
Zarobki: 156,80 NOK brutto na godzinę

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem produktów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • wpisywanie danych do systemu komputerowego

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, norweski niewymagany
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy magazyniera
  • samodzielność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • szkolenie i wdrożenie w zadania
  • pracę od zaraz
  • darmowy bilet na samolot do Norwegii
  • uczciwe zatrudnienie, w oparciu o norweską umowę na czas określony
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 26058c20f92171ac

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym 2017 Fredrikstad”

  1. grzegorz1975 na 15 marca 2017 @ 21:49

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą .Mój tel 668275826/
    Pozdr

  2. agamacias89 na 23 marca 2017 @ 20:11

    Witam.jestem zainteresowana praca nr tel 516782583

  3. agamacias89 na 23 marca 2017 @ 20:11