205 /h brutto NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2024 01:08

Od zaraz firma z Sandefjord poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii 2024. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Wynagrodzenie: 205 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

Pakowanie kosmetyków na linii produkcyjnej, kontrola jakości opakowań i produktów oraz paletowanie kartonów zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Oczekiwania:

  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego.
  • Wymagana sprawność manualna, dokładność i umiejętność pracy w tempie.
  • Motywacja do pracy na linii produkcyjnej.

Zapewniamy:

  • Komfortowe zakwaterowanie.
  • Szybki start, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie międzynarodowego zespołu.

Aplikacja:

Nr. ref.: pk004/04/2024

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk004/04/2024

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 50065fe1a299b7d9