175/h brutto NOK

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie spożywczym

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2016 03:33

Poszukujemy chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie hurtowni spożywczej. Ogłoszenie z Oslo aktualne od zaraz przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner
Pensja: 175 NOK brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Miasto: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • praca na magazynie spożywczym przy codziennych obowiązkach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przyjmowaniem dostaw i rozkładaniem towarów na magazynie
  • obowiązkiem będzie również kompletowanie dostaw i paletowanie towarów
  • zadania wykonywane będą z użyciem skanera ręcznego i wózka paletowego

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • szkolenie z zakresu obsługi urządzeń, systemu magazynowego, programu komputerowego oraz BHP
  • pracę od zaraz
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4500 NOK za miesiąc
  • legalną umowę z odprowadzaniem świadczeń oraz ubezpieczeniem

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 4515821320bce535