Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Do uzg. NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz na magazynie części samochodowych, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2024 01:05
  • Wygasa: 28 dni, 2 godzin

Hurtownia części samochodowych z Bergen poszukuje od zaraz osoby chętne do pracy w Norwegii na magazynie. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu przesyłek. Mieszkanie pracownicze będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2024

Opis stanowiska:

Główne obowiązki będą obejmować kompletowanie zamówień, utrzymanie porządku w magazynie, uzupełnianie zapasów, kontrolowanie stanów magazynowych, przyjmowanie dostaw oraz współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra kondycja fizyczna i zaangażowanie w wykonywanie zadań.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie.
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie norweskiej umowy o pracę.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.
  • Profesjonalne szkolenie dla nowych pracowników.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (koszty ponosi pracownik).
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora.
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą w Norwegii.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo.
  • Prawo do płatnego urlopu.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/06/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 383665a42a3dcaba

ilość wszystkich wyświetleń: 189, dzisiaj: 5

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.