164/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 02:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pokojówki. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w hotelu z Fredrikstad przy sprzątaniu pokoi i apartamentów gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka – sprzątaczka

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 164 NOK na godzinę pracy

Termin: od maja/czerwca 2021

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu pokojów oraz apartamentów hotelowych
  • zadania wykonywane będą zgodnie z wymaganiami – kompleksowe sprzątanie pokoju po wyjeździe gości i inne sprzątanie “odświeżenie” pokoju w trakcie pobytu

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna dyskrecja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w jednym z pokoi hotelowych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej, próbnej umowy o pracę
  • atrakcyjną zniżkę na jedzenie w restauracji hotelowej
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 923609e49f0c8fdf