168,20/h brutto NOK

Bez znajomości języka tymczasowa praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu perfum Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2021 01:48

Aktualna oferta tymczasowej pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym z Oslo dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia – przeszkolenie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od maja 2021

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie umieszczenie produktu w kartoniku oraz przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości
  • możliwe zadania wymagające obsługi maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • energiczność, zwinność, solidność
  • umiejętność pracy pod presją
  • przykładanie uwagi do detali
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od maja 2021
  • opiekę przed wyjazdem, pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, organizacyjnych, kadrowych i administracyjnych
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • przeszkolenie pracownicze
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • płatny urlop

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 052/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 641608308b8c0e82