Do uzg. NOK

Oferta pracy w Norwegii na magazynie RTV od zaraz bez języka hurtownia Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2024 01:56

Hurtownia sprzętu RTV z Bergen od zaraz poszukuje order pickerów do pracy w Norwegii na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu towaru do wysyłki. Mieszkanie na miejscu zapewnione.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów, w tym sprzętu RTV.
  • Sprawdzanie dostaw pod kątem kompletności i zgodności z zamówieniem.
  • Etykietowanie, segregowanie i składowanie towarów w magazynie.
  • Kompletowanie zamówień według ustalonych specyfikacji.
  • Odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie i opakowanie produktów.
  • Monitorowanie stanu magazynu i zarządzanie poziomem zapasów.

Oczekiwania:

Nasz ideał to pracownik, który doskonale radzi sobie w sytuacjach wymagających pracy pod presją. Musi być dostępny od zaraz, co pozwoli na szybkie rozpoczęcie zatrudnienia. Jesteśmy szczególnie zainteresowani osobami sumiennymi, które są zaangażowane i odpowiedzialne w wykonywaniu swoich obowiązków. Wymagamy również, aby kandydat posiadał bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, co ułatwi skuteczną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.

Zapewniamy:

Zapewniamy naszym pracownikom kompleksowe wsparcie i opiekę. Każdy zatrudniony otrzymuje opiekę polskojęzycznego koordynatora, który służy pomocą w różnych kwestiach. Udzielamy wsparcia formalnego w bankach i urzędach oraz dbamy o prawidłowe odprowadzanie podatków do norweskiego urzędu. Oferujemy umowy norweskie na okres próbny i pełny etat, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Nasi pracownicy mają także wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia, co ułatwia adaptację w nowym otoczeniu. Zapewniając zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy, proponujemy także wdrożenie i pomoc w procesie zaaklimatyzowania się na miejscu. Naszym celem jest zapewnienie naszym pracownikom komfortowych warunków pracy i życia w Norwegii.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 02/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 82865b453f5e6994