169/h NOK NOK

Budownictwo oferty pracy w Norwegii przy regipsach, monter KG BERGEN

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2013 03:01

Dla firmy budowlanej z Bergen szukamy od zaraz budowlańców do suchej zabudowy przy regipsach, montażu płyt gipsowo-kartonowych, sufitach podwieszanych. Ogłoszenie przeznaczone dla pracowników z dobrą znajomością języka angielskiego lub komunikatywną norweskiego.

Stanowisko: monter suchej zabudowy
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: 169 NOK za godzinę

Obowiązki:
– stawianie ścianek działowych
– montaż regipsów
– montaż sufitów podwieszanych,
– gipsowanie, szpachlowanie ścian
– budowlane prace wykończeniowe

Obecnie potrzeba 15 pracowników budowlanych dla naszego klienta.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie, lub norweskiego na komunikatywnym
– co najmniej 5 letnie doświadczenie przy suchej zabudowie
– znajomość systemów DEKO
– mile widziane doświadczenie nabyte w krajach skandynawskich

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny,
  • Czas pracy: min. 37, 5 max 48 godzin w tygodniu,
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Płatny urlop,
  • Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Osoby spełniające kryteria podane w ogłoszeniu prosimy przesyłać CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie prosimy przesłać na adres email: norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: MONTER SUCHEJ ZABUDOWY

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 18251b66840810f9

1 odpowiedź na “Budownictwo oferty pracy w Norwegii przy regipsach, monter KG BERGEN”

  1. Jestem pracownikiem samodzielnym,35 letnim, ogólnobudowlanym i poszukujący pracy w Norwegii. Bardzo dobrze znam sie na stolarce budowlanej takie jak :

    – konstrukcje drewniane szkieletowe( sciany, dachy,podłogi itd…)

    – fasady, montaż okien, dzwi.

    – tarasy, schody, sztachiety.

    – układanie dachówki

    – zbrojenie płyt betonowych, murowanie ścian itd..

    Prace wykonczeniowe, remontowe.

    – montaż gipsów, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie

    – łazienki, znam technologie szwedzką, przygotowawczą przed położeniem kafelek, samodzielny kafelkarz (kładzenie, fugowanie, silikonowanie itd.)

    – montaż mebli (np.kuchenych)

    – stolarz wykończeniowy( obróbka okien , dzwi , kładzenie paneli podłogowych)

    Znam jezyk szwedzki, norweski dość dobrze by się bezproblemu dogadać. Bardzo dziekuje za zainteresowanie -Darek.tel. 0046765252456 adres mail daroo7777@gmail.com