do uzgodnienia NOK

Budownictwo praca Norwegia dla malarza-szpachlarza z językiem angielskim Førde

  • Miasto: Førde
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 03:29

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii na budowie jako malarz – szpachlarz. Zatrudnienie w mieście Førde dla osób ze znajomością języka angielskiego przy malowaniu i szpachlowaniu.

Stanowisko: Malarz – szpachlarz

Miasto: Førden, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy szpachlowaniu, gipsowaniu oraz malowaniu
  • inne prace budowlane zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • posiadanie dokumentu fagbrev
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na budowie przy szpachlowaniu, malowaniu
  • umiejętność porozumiewania się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim lub norweskim

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na cały projekt
  • dla chętnych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie składek w norweskim systemie ubezpieczeniowym
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesyłanie zgłoszenia z załączeniem CV za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID ogłoszenia: 6945a512bf7edc9e