150-160 NOK/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii na myjni bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 04:29

Poszukujemy pracowników myjni do fizycznej pracy w Norwegii przy przygotowaniu aut do wydania klientom. Oferta z Oslo bez znajomości języka norweskiego od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: dostępne są różne lokalizacje – Oslo, Stavanger, Bergen

Wynagrodzenie: ok. 150-160 NOK/h brutto

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie odbywa się w autoryzowanym serwisie samochodowym.
  • Obowiązkiem pracownika będzie mycie samochodów, polerowanie, odkurzanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny również za odklejanie taśm i folii zabezpieczających.

Wymagania:

  • konieczne doświadczenie w analogicznej branży
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie minimum zawodowe jako mechanik samochodowy

Zapewniamy:

  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • praca na pełnych, norweskich warunkach
  • zapewnione 37,5 godzin pracy w tygodniu
  • możliwe nadgodziny
  • praca na 6 miesięcy w firmie Fagformidling z możliwością podpisania stałej umowy bezpośrednio z warsztatem
  • zapewniony niezbędny sprzęt oraz odzież robocza
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • terminowe wypłacanie należności – raz w tygodniu
  • pomoc w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-przygotowania-aut-po-sprzedazy-z-angielskim/norwegia-oslo-stavanger-bergen/11541892

ID ogłoszenia: 168556cf4d7d23ca

8 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii na myjni bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam

    mam na imię Micha mieszkam w okolicach Osloł jestem zainteresowany proponowaną ofertą
    mój nr telefonu 93998973

  2. krystian_9510 na 9 czerwca 2015 @ 22:49

    Wraz z kolega jestesmy zainteresowani oferta,słabo z jezykiem ale jesli była by mozliwosc nauki to z miła checią,wyjazd natychmiastowy.E-mail krystian.kochanowicz@gmail.com

  3. Dzień dobry,

    W Polsce wykonuję właśnie taką pracę, jaką Państwo proponują. Z językiem angielskim nie jest za wesoło, ale szybko się uczę, znam się na “robocie” i jestem w tym dobry. Zgłosiłem swoją kandydaturę z linku , który Państwo zamieściliście powyżej, ale jeszcze tutaj daję znać o swoim istnieniu i chęci do pracy. Pozdrawiam Dominik S.

  4. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany oferowanym stanowiskiem pracy. W dobrym stopniu znam j.angielski, obecnie od roku przebywam w Oslo, przez ten czas swietnie poznalem to miasto,komunikacja w tym miescie nie stanowi dla mnie zadnego problemu co sprawia doskonala dyzpozycyjnosc,posiadam takze prawo jazdy kat B. Jestem osoba uczciwa, starajaca sie jak najlepiej wykonywac okreslona prace,lubie zajmowac sie rzeczami zwiazanymi z motoryzacja,takze ta praca bardzo by mi odpowiadala na terytorium Oslo.
    Kontakt: tel. 669744823 e-mail: kamil_remix@wp.pl

  5. Dzień Dobry
    Jestem z Czech, ale mam rodzinę w Polsce i polskim rozumiem .Už dłuższy czas z dziewczyną szuka pracy w Norwegii, a jak idziemy do Oslo w sierpniu znaleźlibyśmy pracę tutaj. Mogę umiarkowanego angielsku. Polski i norweski mogę zrozumieć podstawy i nadal próbuje nauczyć. Pracowałem w fabryce samochodów i mam doświadczenie z piekarni. Uczę się szybko i jestem pracowity.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia

    Dimi111@seznam.cz
    721 962 670
    Dimitrij Čižinský

  6. Witam.jestem zaiteresowny panstwa ofertą. jeste z zawodu Blacharzem Samochodowym od zawsze fascynowały mnie samochody mam 21 lat i bez problemu dogadam się w języku angielskim . wiem co to cięzka praca ponieważ sam remontowałem i lakierowałem samochody po wypadkach znam sie tagze na mechanice wymiana sprzęgła oraz hamulcy nie są mi obce. możliwy wyjazd od zaraz. Na pewno będe w Oslo 10.08.2015. mój numer kontaktowy to 787577464. Pozdrawiam

  7. Adrian 2020 na 8 lipca 2015 @ 14:52

    Witam.
    Jestem zainteresowany ogloszeniem mam 20 lat 3 lata pracowalem na podobnym stanowisku . Jestem pracowity . Kosmetyka samochodowa praca latwa przyjemna jestem gotowy ja podjąc .
    kontakt 733 654 417
    e-mail adrianmortka18@gmail.com

  8. Witam , jestem zainteresowany oferta , mieszkam w oslo , mam 20 lat i spelniam wymagane warunki . Prosze o kontakt 462 10 925