do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii dla montera płyt k-g przy remontach na budowie w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 14:39

Firma budowlana z Bergen poszukuje monterów budowlanych do regipsów – sufitów podwieszanych. Oferta pracy w Norwegii przy wykończeniach z językiem angielskim.

Stanowisko: Monter budowlany

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 20

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montowanie ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych – głównie w systemie DEKO- czyli moduły na profilach aluminiowych.
  • Do zadań należeć będzie montowanie stelaży i konstrukcji z aluminium lub drewna.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • obowiązkowość, fachowość
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • umowa zgodna z norweskim układem zbiorowym
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • oferta do podjęcia od zaraz
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 12 661 64 00

Lub o aplikację poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 7415538d544e6d0d

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii dla montera płyt k-g przy remontach na budowie w Bergen”

  1. darek1973 na 9 maja 2015 @ 20:43

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com