178/h NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii 2017 bez języka na farmie rybnej od zaraz Horten

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 czerwca 2017 01:05

Oferta zatrudnienia 2017 na farmie rybnej z Horten dla osób bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik na farmie rybnej
Miejscowość: Horten, Norwegia
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • wspieranie wszelkich zadań fizycznych na farmie rybnej w Horten
  • obowiązkiem będzie karmienie ryb, odławianie, odmulanie oraz sprzątanie zbiorników
  • osoba zatrudniona dba o odpowiednie przechowywanie ryb
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobre zdrowie
  • bardzo dobra kondycja
  • dobre zorganizowanie
  • motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo umowę na czas określony
  • opcję przedłużenia okresu zatrudnienia dla osób najlepszych
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego 0010/006/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworkers@europe.com

ID ogłoszenia: 60593084339deae