178 brutto/h NOK

Fizyczna praca w Norwegii na farmie rybnej od zaraz bez znajomości języka od maja

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 maja 2016 02:31

Farma rybna z Horten zatrudni od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od maja 2016 bez znajomości języka norweskiego przy karmieniu i wyławianiu ryb.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Horten, Norwegia

Wynagrodzenie: 178 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • bieżące prace fizyczne na farmie rybnej
  • karmienie ryb
  • wyławianie
  • sprzątanie zbiorników

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od maja 2016
  • znajomość języka norweskiego nie jest konieczna
  • obowiązkowym warunkiem jest zdolność do komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim
  • odpowiedzialność
  • dobra kondycja i wytrzymałość

Oferujemy:

  • wprowadzenie w obowiązki
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego rezydenta który pomaga również w sprawach urzędowych
  • zatrudnienie od maja 2016 na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, koszy miesięczny to 4000 NOK

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego o/015/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 476571e9f603d902

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii na farmie rybnej od zaraz bez znajomości języka od maja”

  1. Witam

    Spełniam prawie wszystkie wymagania dotyczące pracy. Nie posiadam doświadczenia, ale jestem młodą i szybko uczącą się osobą.

    Prosiłbym o kontakt 46240524

    Pracę mogę podjąć choćby jutro.
    Pozdrawiam