140/h + zakwaterowanie NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy sortowniu odzieży 2018 Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 19:30

Oferujemy możliwość podjęcia zatrudnienia od stycznia 2018 w Trondheim przy sortowaniu odzieży używanej. Norwegia praca fizyczna dla osób bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Start: od stycznia 2018

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: 140 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań w pozycji stojącej przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie odzieży używanej

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • duża zręczność
  • spostrzegawczość oraz przywiązywanie uwagi do detali
  • mile widziane osoby potrafiące rozróżniać części garderoby oraz znające się na modzie
  • dostępność od nowego roku
  • umiejętność pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w niedalekiej odległości od sortowni
  • legalną, norweską umowę o pracę na 2 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • tanie obiady w kantynie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „sortowanie odzieży w Trondheim. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca roku 2017. Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początku stycznia 2018.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 7265a2bd4e4187c6

6 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy sortowniu odzieży 2018 Trondheim”

  1. magdusia485 na 14 grudnia 2017 @ 18:46

    Ja wraz z partnerem jestem zainteresowana .proszę o kontakt 880336076

  2. Jestem Zainteresowana Pracą. Proszę o Kontakt
    48684470

  3. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 882526328

  4. Witam ja i kolega bylibyśmy zainteresowani 662929545

  5. annadubajka na 1 lutego 2018 @ 20:02

    Witam, mieszkam w Trondheim i jestem zainteresowana proszę o kontakt 48 502170694

  6. Katarzyna43 na 6 lutego 2018 @ 23:03

    Ogłoszenie Jest już nieaktualne Ale w razie czego zostawię numer tel 729591001
    Jestem zainteresowana oferta pracy
    Pozdrawiam Kasia