do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 21:49

Aktualnie poszukuję pracowników bez znajomości języka niemieckiego do sprzątania domów i mieszkań u klientów prywatnych w Fredrikstad. Norwegia praca od zaraz dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad

Wynagrodzenie: zgodne z norweskimi stawkami

Obowiązki:

  • Zadaniem będzie sprzątanie domów oraz mieszkań klientów we Fredrikstad.
  • Osoba zatrudniona sprząta łazienki, kuchnie, ścieli łóżka, odkurza, zmywa podłogi, wynosi śmieci. Inne prace np. pranie oraz prasowanie również będą powierzane.
  • Początkowo praca w zespole 2-3 osobowym. Później możliwa praca indywidualna.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu
  • obowiązkowość
  • pewność siebie, odwaga
  • duża kultura osobista
  • mile widziane zgłoszenia od osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej norweskiej umowie – nie w delegacji!
  • pracę w polskiej firmie działającej na terenie Norwegii
  • wprowadzenie w obowiązki
  • wsparcie na miejscu w sprawach organizacyjnych np. pomoc z znalezieniu taniego zamieszkania oraz dopełnieniu formalności

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Na zgłoszenia czekamy do 19.07.2015 włącznie.

ID ogłoszenia: 299559832d89d15b