175/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 04:23

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla chętnych ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu biur w mieście Fredrikstad. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 175 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, polegająca na sprzątaniu powierzchni biurowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań powtarzalnych zgodnie z obowiązującym schematem
  • dokładne zadania, to między innymi: opróżnianie koszy, wstawianie zmywarek, mycie szyb, sprzątanie łazienek, podlewanie kwiatów itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • optymizm

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego miejsca zamieszkania
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w firmie założonej przez Polkę
  • pełne wsparcie
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

Brzeska.Ewa@onet.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 2195a10a35406715