do uzgodnienia NOK

Norwegia praca jako kurier w Stavanger dla kierowcy kat.B bez języka 2017

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 maja 2017 01:52

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B. Ogłoszenie 2017 dla Polaków również bez znajomości języka na stanowisku kuriera przy dostarczaniu paczek pod wskazane adresy.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B
Miasto: Stavanger, Norwegia
Pensja: do ustalenia

Opis zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za dostarczanie przesyłek dla klientów
  • dbanie o samochód służbowy oraz powierzane przesyłki

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka motywacja
  • brak problemów zdrowotnych
  • prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dobry wzrok
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dokładność, rzetelność, sumienność, cierpliwość

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • ubezpieczenie społeczne
  • wprowadzenie w obowiązki
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • darmowy przejazd z lotniska i lokalny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV w formacie .pdf na adres:

  • office@dobra.no

Dostępny kontakt telefoniczny, pod numerem: +47 465 59 014

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kurier-3742499.html

ID ogłoszenia: 583591f72649fb0d

1 odpowiedź na “Norwegia praca jako kurier w Stavanger dla kierowcy kat.B bez języka 2017”

  1. tylibaagnieszka na 21 sierpnia 2017 @ 23:53

    chetny tylko bez jezyka dopiero sie ucze mam doswiadczenie 29lat nr882041284 oslo