167 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2015 00:15

Hurtownia zabawek z Fredrikstad zatrudni od zaraz Polaków na magazyn bez znajomości języka norweskiego. Oferta pracy w Norwegii w okresie przedświątecznym i przy inwentaryzacji po nowym roku.

Stanowisko: Magazynier

Czas trwania umowy: od zaraz do 15 stycznia 2016

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Obowiązki:

  • wykonywanie wszelkich prac magazynowych w hurtowni zabawek do końca bieżącego roku
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • komisjonowanie
  • prace porządkowe
  • transport wewnętrzny
  • po nowym roku prace inwentaryzacyjne

Oczekiwania:

  • konieczność pozostania w Norwegii do 15 stycznia – praca skierowana jest wyłącznie do osób które mogą zostać na miejscu w okresie świąt i sylwestra
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • zapewnione zakwaterowanie, miesięcznie na pokrycie kosztów zakwaterowania odciągane będzie 4000 NOK
  • norweska umowa o pracę na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz
  • premie za nadgodziny
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 30/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 50856256947cb669

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie bez języka od zaraz Fredrikstad”

  1. Jestem zainteresowany oferta proszę o kontakt 733130444

  2. Witam. Jestem zainteresowany w/w oferta pracy. Poprosze o instrukcje jak przystapic do rekrutacji. Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy,mam 30 letnie doświadczenie pracy na magazynie mam dokumenty operatora widlaka,cv przesłałem do państwa ,Pozdrawiam

  4. Witam, także jestem zainteresowany ofertą, proszę o kont.akt.Tel 601251870