168,40 brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie bez znajomości języka od zaraz Horten

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 03:01

Firma z Horten poszukuje dwie osoby do pracy w Norwegii na magazynie. Oferta bez języka od zaraz przy pakowaniu, kompletowaniu zamówień składanych drogą elektroniczną.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: 168,40 NOK za godzinę brutto
Miejsce pracy: Horten
Liczba miejsc: 2

Zadania:
– kompletowanie zamówień na magazynie zgodnie ze złożonym przez klienta zamówieniem (książki, elektronika, płyty DVD, gadżety)
– przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie, etykietowanie)
– obsługa dostaw czyli rozładunek i umieszczanie towaru na regałach magazynowych
– wydawanie paczek kurierom za pokwitowaniem

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– mile widziany język skandynawski
– doświadczenie na magazynie przy zbieraniu zamówień
– komunikatywność, pozytywne nastawienie
– gotowość do pilnego wyjazdu od zaraz
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
– pomoc przy znalezieniu taniego zakwaterowania na miejscu
– umowę próbną na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
– wsparcie przy wszystkich formalnościach w Norwegii związanych z pobytem oraz legalnym zatrudnieniem
– praca w młodym zespole, możliwość rozwoju

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „lagermedarbeider 08/2014” aktywna będzie do 14-go listopada – zatrudnienie planowane od 17 listopada. w zgłoszeniu koniecznie proszę umieścić klauzulę pozwalającą na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post: Lagerarbeid@fastservice.com

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3015459795728be1

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie bez znajomości języka od zaraz Horten”

  1. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 13:07

    witam chetnie podejme prace. posiadam dostwiadczenie w takich krajach jak niemcy holandia w firmach DSV Vergeer Holland EDEKA i Giant. jestem gotowy na szybkie podjecie decyzji o wyjezdzie. J ang nie stanowi najmniejszego problemu. nr kontaktowy 0048 516 319 252

  2. Witam. jestem zainteresowany praca. 93992968
    Email wmloczynski@gmail.com