do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii na produkcji elementów do łodzi z językiem angielskim Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 13:46

Fabryka pokryć na łodzie i maszty z Tønsberg poszukuje Polaków do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na produkcji dla osób ze znajomością języka angielskiego, znajomość norweskiego niewymagana.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pokryć oraz masztów

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na produkcji lun naprawie pokryć na łodzie i maszty,
  • Pracownik będzie zobowiązany do szycia tapicerki, kanap i poduszek do łodzi.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia przy szyciu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • precyzja
  • dokładność
  • fachowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe z poprzedzeniem umowy tymczasowej – 3 miesięcznego okresu próbnego
  • bezpłatny przelot
  • miejsce zamieszkania zorganizowane na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – wyłącznie w języku angielskim!
adres kontaktowy: tonsberg.praca@gmail.com

Telefon: +47 410 46 311, +47 333 24 746

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23dcjh/

ID ogłoszenia: 1354fdf871cd565