173,20/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie mrożonek bez języka Stavanger 2019

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2019 03:22

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce żywności ze Stavanger przy pakowaniu mrożonek. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii 2019 dla chętnych bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • głównie manualna praca przy pakowaniu mrożonek w fabryce spożywczej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na stanowisku, dbanie o wysoką jakość oraz pakowanie produktu
  • inne zadania w obrębie fabryki mogą być zlecane

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zdolności manualne
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • odpowiedzialność, samodzielność, zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • solidne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę norweską na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • wysokie zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2195d0e1b969e2c9