180 brutto/h NOK

Od zaraz Norwegia praca jako kierowca kat.B z językiem angielskim Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2020 01:15

Delikatesy internetowe z siedzibą w Skien poszukują kierowcy kat.B do pracy w Norwegii. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla dostawcy zakupów z językiem angielskim. Pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Lokalizacja: Skien, Norwegia

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godzinę pracy

Wakaty: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jako dostawca w delikatesach internetowych, obsługujących klientów na terenie Skien
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjazd na magazyn, załadunek zakupów, rozplanowanie trasy i przewóz zakupów do klientów
  • niekiedy konieczne jest pobranie gotówki lub opłaty kartą
  • aktualnie świadczone są dostawy pod drzwi – nie za próg!

Oczekiwania:

  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • punktualność
  • zdyscyplinowanie
  • optymizm i przyjazne nastawienie
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • auto służbowe, kartę paliwową oraz telefon komórkowy do stałego kontaktu z biurem
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • dostęp do świadczeń
  • gwarancja zdobycia dobrego doświadczenia i rozwój
  • norweską umowę o pracę bez pośredników
  • opcja podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 9595fb8d53d6703d