175/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2019 03:04

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zatrudnienie we Fredrikstad od czerwca 2019 ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w dni robocze po 8 godzin, zmiany dzienne
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek w biurze – sprzątanie sal konferencyjnych, gabinetów, kuchni, pomieszczeń socjalnych, toalet, łazienek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie zespołu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę w dwóch kopiach – polskiej i norweskiej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatny urlop

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

[ogłoszenie wygasło] Brzeska.Ewa@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 2255ce00e180d43e

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Fredrikstad”

  1. Olgierdd na 21 maja 2019 @ 09:10

    Witam, wraz z przyjacielem poszukuję pracy od zaraz w Norwegii, mam doświadczenie w sprzątaniu biurowców ponieważ robiłem to w tamtym roku, przyjaciel również ma doświadczenie w tej dziedzinie ponieważ posiada własną działalność.

  2. Olgierdd na 21 maja 2019 @ 09:12

    Wraz z przyjacielem poszukuję pracy od zaraz, mam doświadczenie w sprzątaniu biurowców w Norwegii, przyjaciel również ma doświadczenie w tej dziedzinie, poniewaz prowadzi własną działalność. Język angielski w stopniu komunikatywnym.

  3. agata.wilde na 28 maja 2019 @ 16:00

    Dzień dobry,
    Nie mogę wysłać maila, prosiłabym o kontakt na adres agatawilde1@gmail.com.
    Z góry dziękuję.

  4. Witam.Probowalam wyslac email ale nie znaleziono adresu ktory jest podany.Bardzo prosze o kontakt lucjamichalska37@gmail.com .Pozdrawiam