do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 03:28

Aktualna propozycja zatrudnienia w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu domów oraz mieszkań
  • obowiązkiem będzie dbanie o wszelkie powierzone sprzęty, narzędzia oraz auto

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • motywacja
  • cierpliwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • szybkość oraz energiczność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie społeczne
  • wysokie zarobki ustalane zgodnie z układem zbiorowym
  • wdrożenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy organizacji zamieszkania
  • przejazd z lotniska do zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • office@dobra.no

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +47 925 07 305

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-3953806.html

ID ogłoszenia: 545a513975297e8