Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 80 zł/h NOK

Praca Norwegia na budowie przy wykończeniach dla glazurnika 2015

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2015 21:37

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla Polaków przy wykończeniach i remontach budowlanych. Zatrudnienie w budownictwie od zaraz na stanowisku glazurnika-kafelkarza. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Norwegia

Zarobki: stawka godzinowa rozpoczyna się od 80 zł za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik budowlany którego poszukujemy będzie przydzielony do prac związanych z wykończeniami wnętrz.
  • Głównym zadaniem będzie przygotowanie sobie odpowiednio podłoża do pracy – demontaż starych płytek, ocena gruntu, poprawienie podłoża. Po ukończeniu prac przygotowawczych obowiązkiem będzie układanie nowych płytek.

Oczekiwania:

  • konieczne posiadanie doświadczenia minimum 5 letniego w podobnej pracy
  • dokumenty poświadczające doświadczenie oraz referencje
  • duża samodzielność
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na budowie w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
Oferujemy:
  • wysokie stawki godzinowe
  • pomagamy z przygotowaniem przejazdu oraz przy znalezieniu miejsca zamieszkania
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • stawka godzinowa od 80 zł za godzinę
  • praca w Norwegii
  • zatrudnienie zgodne z norweskim prawem pracy – obowiązuje umowa o pracę
Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 493555b2d10beb94

ilość wszystkich wyświetleń: 1135, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.