do ustalenia NOK

Dla kobiet praca w Norwegii jako opiekunka dziecięca – pomoc domowa Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 21:48

Rodzina z Oslo poszukuje kobiety do pracy w roli opiekunki dziecięcej i pomocy domowej. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego przy opiece nad dwójką dzieci w wieku 1,5 oraz 7 lat.

Stanowisko: Opiekuna dziecięca – pomoc domowa

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Oslo lub Drammen

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pomoc w opiece nad dwójką dzieci w wieku 7 i 1,5.
  • Wsparcie pani domu w pracach domowych.
  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się dziećmi – wychodziła z nimi na spacery, przygotowywała do szkoły, kąpała, kładła spać.
  • Inne zadania domowe.

Oczekiwania:

  • wyłączenie panie w wieku 35-50 z doświadczeniem w opiece nad dziećmi
  • brak jakichkolwiek nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii na okres 8-12 miesięcy
  • atutem będzie posiadania uprawień do kierowania pojazdów
  • preferujemy zgłoszenia od osób bez znajomością języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w domu z norweską rodziną
  • pełne wyżywienie na miejscu
  • praca na 8 do 12 miesięcy dla chętnych możliwość przedłużenia lub pomoc w znalezieniu innej pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości na poniżej podany adres:

  • larrenholdogservice@hotmail.com
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24264b/

ID ogłoszenia: 43455982bd986fc4