207/h NOK

Dla par dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka od zaraz w sklepie wykładanie towaru, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2023 01:03

Również dla par w sklepie z Oslo do podjęcia fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego także będzie możliwe. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu!

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 207 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Wykładanie towarów na półkach sklepowych zgodnie z ustalonymi standardami
  • Rozładunek towarów dostarczanych przez dostawców
  • Sprawdzanie poprawności cen i etykiet towarowych
  • Utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych obszarach sklepu
  • Obsługa klienta w miarę możliwości i udzielanie informacji na temat produktów
  • Przygotowywanie stoisk promocyjnych i kampanii marketingowych

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia fizycznej pracy i wykonywania obowiązków związanych z przemieszczaniem i uniesieniem ciężkich przedmiotów
  • Dyspozycyjność i elastyczne podejście do godzin pracy, w tym możliwość pracy w weekendy i święta
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna
  • Wytrzymałość fizyczna i gotowość do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków pracy
  • Mile widziana wcześniejsza praca w sklepie lub magazynie, ale nie jest to wymóg
  • Znajomość języka norweskiego i angielskiego będzie atutem przy rekrutacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Wynagrodzenie w wysokości 207 NOK na godzinę brutto
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie darmowe, zorganizowane przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s08/23.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 64464dff309eeb47