od 196/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu-dezynfekcji Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2021 03:02

Propozycja zatrudnienia 2021 w Oslo bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni. Norwegia praca od zaraz dla sprzątaczki-sprzątacza. Obecnie przyjmujemy wyłącznie osoby, które znajdują się już na terenie Norwegii.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: od 196 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzątanie oraz dezynfekowanie powierzchni głównie komercyjnych – przystanków, dworców, wind itp.
  • pracodawca zapewnia odpowiedni kombinezon do pracy oraz wysokiej jakości sprzęty i chemię
  • zadania to wycieranie, mycie oraz pryskanie

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna, energiczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na 3 miesięczny okres próbny
  • opcja podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki
  • odpłatne zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu, koszt miesięczny to 4500 NOK od osoby

Aplikacja:

Uwaga! Pracodawca zwraca za zrobienie koniecznego do wyjazdu i podjęcia pracy testu na Covid-19.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do 14 lutego 2020. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6306014385cb00b4