od 192/h brutto NOK

Dla par Norwegia praca fizyczna bez języka sortowanie odzieży od zaraz 2023 Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 grudnia 2022 00:45

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie w Trondheim z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Miasto: Trondheim, Norwegia

Zarobki: od 192 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w szybkim tempie przy taśmie
  • obowiązkiem będzie ręczne sortowanie odzieży i akcesoriów używanych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • brak uzależnień
  • punktualność, solidność, zwinność

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione za darmo na miejscu
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze oraz wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy relokacji
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do II połowy stycznia 2023. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3863a5755161144